Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIP
Serdecznie witamy na stronie internetowej

 

 

Zespołu Szkolno - Przedszkolnego

w Chełmie Śląskim

 

Szkoły Podstawowej nr 1

im. Augusta Kardynała Hlonda

 

oraz

 

Gminnego Przedszkola nr 2

 

 


Nasza placówka jest szkołą publiczną, organem prowadzącym jest Gmina Chełm Śląski, a nadzór pedagogiczny sprawuje Kurator Oświaty.


 

Misją naszej placówki jest stworzenie wszystkim uczniom warunków do prawidłowego, wszechstronnego rozwoju emocjonalnego, intelektualnego i społecznego. Wspieramy rodziców i opiekunów w procesie wychowania i nauczania. Dbamy o atmosferę sprzyjającą uczeniu się, aby każdy uczeń miał szansę osiągania sukcesów w dalszej edukacji. Jesteśmy otwarci i życzliwi oraz integrujemy się ze środowiskiem lokalnym.

 

W naszej placówce dążymy do wychowania człowieka kulturalnego, tolerancyjnego, szlachetnego, troskliwego, wrażliwego i odpowiedzialnego za siebie i innych. Uczymy w niej miłości do "wielkiej i małej Ojczyzny" oraz szacunku dla historii, tradycji, kultury naszego regionu i kraju. Naszym celem jest wykształcenie ucznia posiadającego wiedzę i umiejętności konieczne do przyszłego funkcjonowania w świecie oraz społeczeństwie.


 

 

 

 

 

Serdecznie witamy

na stronie internetowej

Szkoły Podstawowej nr 1

im. Augusta Kardynała Hlonda

w Chełmie Śląskim

 

Nasza placówka jest szkołą publiczną, organem prowadzącym jest Gmina Chełm Śląski, a nadzór pedagogiczny sprawuje Kurator Oświaty.

Misją szkoły jest wychowanie człowieka kulturalnego, tolerancyjnego, szlachetnego, troskliwego, wrażliwego i odpowiedzialnego za siebie i innych.

 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE