Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPPrzegląd Regionalny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata   
czwartek, 08 maja 2014 21:09

 

W czwartek 8 maja 2014 roku, nasz szkolny zespół wokalno – taneczny „Gryfnioki” pod opieką pani Anny Krzystanek i pana Marka Reguły wziął udział w eliminacjach rejonowych  XXI Regionalnego Przeglądu Pieśni „Śląskie Śpiewanie” im. prof. Adolfa Dygacza.

 


„Gryfnioki” przygotowały na występ dwa utwory: „Piekła baba chlyb” oraz „Cztery mile za Warszawką”, zespołowi akompaniowała na akordeonie Natalia Jochymczyk.

Eliminacje odbyły się w Sali widowiskowej „Piast” w Lędzinach i wzięło w nich udział 17 podmiotów wykonawczych.

Jury w składzie: Janina Maria Lipińska-Dygacz, Karolina Banach, Tomasz Wrona oraz Roman Jochymczyk oceniało wykonawców, biorąc pod uwagę następujące kryteria: dobór repertuaru, zachowanie cech gwarowych, walory wokalne, akompaniament oraz ogólny wyraz artystyczny.


W wyniku obrad Jury przyznało Naszemu Zespołowi „Gryfnioki” III miejsce w kategorii zespoły wokalne – grupa starsza.

 

 

 

 

Serdecznie gratulujemy!:)

 

Wyniki i pozostałe zdjęcia z eliminacji rejonowych można zobaczyć na Facebooku MOK w Lędzinach.

 Poprawiony: piątek, 09 maja 2014 21:07
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE