Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPWycieczka klasy 5 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata   
czwartek, 22 maja 2014 15:10

 

16 maja 2014 roku klasa V wraz z wychowawcą panią Anną Krzystanek wybrała się na wycieczkę klasową do Muzeum Zamkowego w Pszczynie. Chłopcy zwiedzili komnaty zamkowe, salony, galerie, bibliotekę, sypialnię Cesarza i Cesarzowej, garderoby oraz gabinety. Następnie udali się do zbrojowni znajdującej się w gotyckich piwnicach zamku. W zbrojowni klasa V zobaczyła europejskie i orientalne uzbrojenie z okresu od XVI po początek XX wieku. Po zapoznaniu się z historią Zamku Pszczyńskiego i obejrzeniu jego wspaniałych wnętrz chłopcy udali się do odrestaurowanego kompleksu Zabytkowych Stajni Książęcych. Głodni i wyczerpani po spacerze w Zabytkowym Parku Pszczyńskim uczniowie klasy V pojechali do McDonalda. Zadowoleni oraz pełni wrażeń chłopcy wrócili do szkoły.

 

 

 

 

 


Poprawiony: piątek, 23 maja 2014 14:12
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE