Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPHusky Fan PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata   
środa, 28 maja 2014 14:04

 

WYJĄTKOWI GOŚCIE

 

Krzysztof Janecki to Wicemistrz Świata psich zaprzęgów.

Pan Krzysztof wraz z małżonką oraz swoimi psimi podopiecznymi odwiedzili przedszkole. Uczniowie naszej szkoły również zostali zaproszeni na pokaz psów huskich oraz prelekcję o pracy z tymi zwierzętami.

Bardzo dziękujemy dyrekcji przedszkola za możliwość uczestnictwa w tej nietypowej lekcji.

 

Poprawiony: czwartek, 29 maja 2014 13:46
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE