Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPWycieczka klasy 4 i 6 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata   
czwartek, 26 czerwca 2014 20:28


WYCIECZKA KLASY 4 I 6

WIELICZKA I KRAKÓW

 

 

24 czerwca uczniowie klasy IV i VI wraz z opiekunami udali się pociągiem do Wieliczki.

Na miejscu zwiedzili zabytkową Kopalnię Soli. Podziwiali piękne solne podziemia i wysłuchali historii oraz ciekawostek związanych z tym miejscem. Po wyjechaniu na powierzchnię wszyscy obowiązkowo zakupili solne pamiątki i ruszyli w kierunku  stacji kolejowej, gdzie czekał już na nich pociąg do Krakowa.

W mieście królów polskich nasi wychowankowie mieli okazję podziwiać wybrane krakowskie zabytki. Spacerowali  po Starówce, zobaczyli Barbakan, Bramę Floriańską, Sukiennice i Ratusz oraz zwiedzili Kościół Mariacki.

W doskonałych humorach i przy wspaniałej, słonecznej pogodzie nasza młodzież spędziła ostatni wtorek roku szkolnego 2013/14.

 

 


Poprawiony: środa, 02 lipca 2014 20:15
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE