Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPUroczyste zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata   
środa, 02 lipca 2014 20:27

 

"...żegnaj szkoło"


 

 

27 czerwca na uroczystej akademii uczniowie klasy szóstej pożegnali się z nauczycielami  i  młodszymi kolegami.

Nasi wychowankowie dziękowali za sześć wspólnie spędzonych lat. W atmosferze dużego wzruszenia wręczali kwiaty i upominki pedagogom. Oprócz łez pożegnania, były także chwile wielkiej radości.

Siedmioro naszych absolwentów uzyskało bardzo wysokie wyniki i otrzymało świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe.

Do osób wyróżnionych należą: Jakub Rozmus ( śr.5,7), Adam Pyrczek (śr.5,7), Anna Adamczyk (śr.5,3), Aurelia Porada (śr.5,3), Agata Żórawik (śr.5,2), Klaudia Jaromin ( śr. 5,1), Natalia Jochymczyk (śr.5,1).

Laureatami nagrody przyznawanej przez wójta gminy Chełm Śląski zostali Jakub Rozmus, Adam Pyrczek i Anna Adamczyk.

Z kolei na pięknym  rowerze, ufundowanym  przez Radę Gminy Chełm Śląski dla najlepszego absolwenta odjechał  Jakub Rozmus, a wyjątkowy tytuł Najlepszego Sportowca w szkole i nagrodę prezesa Gminnego Ośrodka Sportu  i Rekreacji otrzymała Karolina Hetmańska.

Obecny na uroczystości wójt gminy pan Stanisław Jagoda gratulował młodzieży, a także przypomniał, iż to właśnie nasi szóstoklasiści zdobyli najwyższy wynik ze Sprawdzianu  i znaleźli się na pierwszym miejscu spośród wszystkich szkół podstawowych w Powiecie Bieruńsko- Lędzińskim.

Po części oficjalnej  na scenę wyszli przedstawiciele klasy piątej i czwartej, którzy na wesoło pożegnali starszych kolegów i koleżanki.

Na koniec pani dyrektor Anna Pyrczek życzyła wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji. Uroczystość zakończenia roku szkolnego przygotował pan Aleksander Kiszka wraz z paniami Anną Krzystanek i Renatą Ganobis.

 


Poprawiony: poniedziałek, 29 czerwca 2015 11:35
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE