Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPRozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata   
czwartek, 04 września 2014 16:26

 

...WITAJ SZKOŁO...


...nadszedł ten dzień. Wakacje dobiegły końca - rozpoczął się nowy rok szkolny.

Uczniowie i przedszkolaki wraz z rodzicami, nauczyciele i pracownicy obsługi... Wszyscy zebraliśmy się na sali gimnastycznej, aby obejrzeć krótki program artystyczny przygotowany pod opieką Pani Agaty Żołneczko oraz Pani Anity Moćko przez uczniów klasy 3.

 


Po wspólnym przywitaniu uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.

Uczniowie klasy 1 przywitali ten rosz szkolny szczególnie słodko ponieważ każdy z nich przyniósł ogromny róg obfitości pełen słodyczy, aby jak najmilej rozpocząć swoją przygodę ze szkołą.

 

"...życzymy Wam na początek roku szkolnego samych piątek,

uczcie się jak mawiacie "w dechę" i niech szkoła ma z Was pociechę..."

 Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 16:51
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE