Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPKlub Bezpiecznego Puchatka 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata   
piątek, 14 listopada 2014 18:46

 

 

Realizacja Programu

"Klub Bezpiecznego Puchatka"

 

Jest to program edukacyjny, przygotowany przez Biuro Prewencji i Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, nauczycieli oraz firmę Maspex, który pomaga dzieciom poznać zasady bezpieczeństwa obowiązujące w domu, w drodze do szkoły oraz w szkole.

 


Pierwszy rok w szkole to wielkie wydarzenie dla Państwa pociech. Przed Waszymi dziećmi otwiera się nowy, nieznany świat. Poznają nie tylko literki i cyfry, ale także uczą się, jak sobie radzić w rozmaitych sytuacjach. Z pewnością muszą być bardziej samodzielne, dlatego ten okres jest dobrą okazją również dla Rodziców, by porozmawiać z dziećmi o bezpieczeństwie.

 

 

Dnia 27 listopada - wielki test dla pierwszoklasistów.

Dla wszystkich Pierwszoklasistów Puchatek przygotował w tym roku kolejny ogólnopolski TEST WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE. To doskonała okazja, by utrwalić wiadomości zdobyte w szkole w ramach programu Klub Bezpiecznego Puchatka o tym, jak unikać zagrożeń podczas drogi do szkoły, w szkole i w domu. Puchatek przygotował 15 pytań w formie pisemnej, jak i obrazkowej.


 

 


Poprawiony: czwartek, 27 listopada 2014 17:03
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE