Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPDzień Pluszowego Misia 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata   
środa, 26 listopada 2014 14:42

 

MIĘDZYNARODOWY

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

 

 

25 listopada wszyscy uczniowie i przedszkolacy z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego  obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci przyniosły swoje ulubione pluszowe misie i wzięły udział w zajęciach bibliotecznych zorganizowanych przez panią Annę Krzystanek. Mali i duzi miłośnicy Misiów wysłuchali historii Pluszowego Misia oraz Puchatkowych bajeczek. Podczas zajęć nie zabrakło również misiowych tańców oraz małego co nieco.

 

 

 


Poprawiony: czwartek, 27 listopada 2014 16:26
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE