Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPSpotkanie z policjantem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata   
środa, 26 listopada 2014 14:44

 

PRELEKCJA

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w ruchu drogowym.

 

Dzisiejszego dnia tj. 26 listopada w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Chełmie Śląskim odbyła się prelekcja dotycząca bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w ruchu drogowym.

Prelekcję prowadził sierżant Grzegorz Dudys, którego do szkoły zaprosiła pani pedagog - Agata Żołneczko.

Podczas zajęć uczniowie oraz przedszkolaki mogły dowiedzieć się jak być bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego, w jaki sposób poruszać się po drodze aby nie powodować zagrożenia dla innych oraz dlaczego odblaski są tak ważnym elementem wyposażenia każdego pieszego. Na zakończenie dzieci rozwiązały interaktywny test, prowadzony przez SpongeBoba Kanciastoportego, który pozwolił im utrwalić zdobytą wiedzę.

Ponadto, sierżant Dudys, rozmawiał z uczniami klas starszych na temat odpowiedzialności prawnej nieletnich, aby uświadomić uczniów, że ich czyny, pomimo iż są jeszcze dziećmi, mogą mieć bardzo poważne konsekwencje.

 

 

 

Poprawiony: środa, 26 listopada 2014 14:55
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE