Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPDzień Gofra PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata   
czwartek, 27 listopada 2014 16:26

 

...słodziutki... DZIEŃ GOFRA

 

27 listopada 2014 r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego cała społeczność Zespołu Szkolno – Przedszkolnego wzięła udział w Dniu Gofra. Wszystkie klasy aktywnie uczestniczyły w pieczeniu oraz w spałaszowaniu gofrowych serduszek. Nad bezpiecznym przebiegiem „gofrowania”  czuwał Samorząd Uczniowski z panią Anną Krzystanek.

 

 


Poprawiony: czwartek, 27 listopada 2014 19:50
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE