Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPZabawa andrzejkowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata   
czwartek, 27 listopada 2014 16:28

 

...wróżby, tańce i zabawa...

czyli Andrzejki w klasie 1

 

 

Dzisiejszego dnia w klasie 1 odbyła się zabawa andrzejkowa.

 


Dzieci zostały zapoznane z tradycją wróżb andrzejkowych, które należy traktować oczywiście jak zabawę. Było mnóstwo śmiechu i zabawy kiedy układaliśmy buty, wróżyliśmy ze skórki z jabłka lub odkrywaliśmy jaki los kryje się pod kubeczkami.

 


Nie mogło też zabraknąć słodkich przysmaków i tańców.

 

Poprawiony: czwartek, 27 listopada 2014 16:50
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE