Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPAndrzejki w klasie 3 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata   
niedziela, 30 listopada 2014 19:37

 

...zabaw andrzejkowych ciąg dalszy :)

 

„Abra – Kadabra, czary – mary,

niech się spełnią andrzejkowe czary”

 


28 listopada 2014 r. klasa III bawiła się podczas klasowej zabawy andrzejkowej. Jak na Andrzejki przystało, nie zabrakło w tym dniu wróżb, przepowiedni, zabaw oraz tańców.

„Bucikowy wyścig” oraz „kubeczkowe przepowiadanie przyszłości” wprowadziło wszystkich uczestników w niesamowitą andrzejkową atmosferę.  Chłopcy i dziewczęta bawili się znakomicie, było dużo śmiechu i radości.

 

 

 


Poprawiony: niedziela, 30 listopada 2014 19:42
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE