Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPWyjazd na pocztę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata   
niedziela, 14 grudnia 2014 17:55


Wycieczka klasy 1

do urzędu pocztowego


Dnia 10 grudnia klasa 1, wraz z wychowawcą, udała się do urzędu pocztowego w Chełmie Śląskim.

Uczniowie mieli okazję obejrzeć urząd pocztowy również na zapleczu, zostali zapoznani z pracą urzędników oraz listonoszy. Dużą atrakcją było obejrzenie klaserów filatelistycznych, w których dzieci mogły obejrzeć znaczki z różnych stron świata.

Na zakończenie wycieczki uczniowie zakupili znaczki i wysłali własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami bożonarodzeniowymi.

 

 


Poprawiony: niedziela, 14 grudnia 2014 18:03
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE