Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPDzień Bezpiecznego Internetu 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ania   
czwartek, 19 marca 2015 16:12

 

 

Dzień Bezpiecznego Internetu

 

Dnia 27 lutego br. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Chełmie Śląskim, miały miejsce obchody Dnia Bezpiecznego Internetu.


W czasie zajęć uczniowie oraz przedszkolaki poznały zasady bezpiecznego Internetu. Dzieci dowiedziały się jak chronić swoją prywatność i swoje dane w czasie korzystania z Internetu oraz jakie działania należy podjąć, kiedy czują się zagrożone.


Nad przebiegiem zajęć czuwali: pan Michał Stolecki oraz pani Barbara Ryt.

 

Poprawiony: czwartek, 19 marca 2015 16:46
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE