Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPMisterium Wielkanocne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ania   
środa, 01 kwietnia 2015 06:34

Misterium Wielkanocne


Dnia 31 marca w Szkole Podstawowej nr 1 uczniowie klasy trzeciej, czwartej i piątej wystąpili przed społecznością szkolną w przedstawieniu pt. Spotkanie ze Zmartwychwstałym.


Bogaty program artystyczny trwał godzinę i miał na celu przypomnienie biblijnych wydarzeń opisujących Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.


Na scenie mogliśmy zobaczyć: Jezusa (Kamil Pastuszka-kl.V) Marię Magdalenę (Katarzyna Koziorz-kl.III), Piotra (Jakub Jaromin-kl.III) , Maryję (Weronika Nieć-kl.IV) oraz uczniów podążających do Emaus (Julia Saik-kl.IV i Marlena Manecka-kl.IV). Funkcje narratorów pełniły: Matylda Pokorska (kl.IV) i Magdalena Kępa (kl.IV).

Uczniowie wspaniale opanowali role i pięknie zagrali wybrane postaci.


Występ ubogacił śpiewem chórek trzecioklasistów, który zaprezentował różnorodne piosenki tj.: Nic nie widać, kiedy światła gasną, Ty wskazałeś drogę do miłości, Pewnej nocy łzy z oczu mych, Jezus jest mym Przyjacielem, Dotknął mnie dziś Pan, Zabierzesz mnie na drugi brzeg.


Misterium Wielkanocne młodzież przygotowała pod kierunkiem

SM Beniaminy i pani Anity Moćko.


Wszystkim życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych !

 

 

 


Poprawiony: środa, 01 kwietnia 2015 09:13
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE