Szukaj

Uwaga

Witamy na nowej stronie!


BIPZATORLAND 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ania   
czwartek, 21 maja 2015 17:37

 

 

 

 20 maja 2015 roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wyjechali na wycieczkę do Zatorlandu – kompleksu parków rozrywki- w Zatorze.


Wyprawę rozpoczął przejazd ciufcią turystyczną do Parku Bajek i Wodnych Stworzeń, w którym zobaczyliśmy naturalnej wielkości makiety stworzeń morskich oraz odwiedziliśmy domki bajkowych bohaterów m.in. Kota w Butach, Królewny Śnieżki, Kopciuszka oraz Czerwonego Kapturka.


Następnie udaliśmy się do Parku Mitologii położonym nad jeziorem, gdzie mogliśmy podziwiać tańczące fontanny i zrelaksować się w otoczeniu bajecznego ogrodu. Podczas rejsu tramwajem wodnym, dzięki interesującej opowieści przewodnika przenieśliśmy się w otoczenie bogów, herosów i innych bohaterów znanych z mitologii greckiej.


Kolejnym punktem programu był pełen wrażeń seans w kinie 5 D, po którym przeszliśmy zwiedzić Dom do Góry Nogami oraz Park Owadów.


Po przerwie obiadowej, podążając wzdłuż ścieżki edukacyjnej w Parku Dinozaurów podziwialiśmy naturalnej wielkości prehistoryczne zwierzęta. Zwiedziliśmy również Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, w którym znajdują się szkielety dinozaurów oraz piękne okazy skał magmowych, osadowych i metamorficznych.


Na zakończenie skorzystaliśmy z atrakcji Lunaparku.


Podczas wycieczki dopisała słoneczna pogoda. Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili i z uśmiechami na buziach oraz plecakami zapełnionymi pamiątkami dla najbliższych wsiadali do autokaru. Nad bezpieczeństwem dzieci podczas wyjazdu czuwały panie: Anna Krzystanek, Renata Ganobis, Ewa Golasz oraz Anita Moćko.


Wycieczka do Zatorlandu była nagrodą dla wszystkich uczniów biorących udział

w organizacji i występach podczas Koncertu Noworocznego.

Poprawiony: piątek, 22 maja 2015 05:22
 

W dniu 22.03.2013 r. weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące polityki plików cookies.
By Chaqierek
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.sp1.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.
By Chaqierek.
E-PCSERVICE